نویسنده کتاب، کارآفرین سریالی و مدرس بازاریابی اینترنتی

من علی لطفی ، عاشق یاد گرفتن و یاد دادن هستم.

در صنعت بیمه بیشتر از ۵۰۰۰ جلسه فروش بیمه را شرکت کرده ام. در بسیاری از جلسات شکست خورده ام و تجربه های ارزشمندی بدست آورده ام. از جلسات بسیاری هم سربلند بیرون آمده ام و به نتایج فوق العاده ای دست پیدا کرده ام.

حالا در کتاب الکترونیکی ” ۱۰ تکنیک مذاکره موفق در جلسه فروش بیمه” تجربیات خود را با آموزه های برترین فروشندگان بیمه بین المللی تلفیق کرده ام و به شما اعضای درارتباطیم عرضه می نمایم.

جذاب باشید و پرپول

درارتباطیم

سوابق کاری علی لطفی در صنعت بیمه

شش سال حضور درصنعت بیمه

 • از تابستان ۹۱
 • به عنوان مدیرفروش و مدیرآموزش
 • ایجاد پرتفوی شش میلیاردی بیمه عمر
 • و اجرای پروژه کشوری سازمان امور مالیاتی
علی لطفی

برگزارکننده کارگاه ها و همایش های آموزشی

 • از بهار سال ۹۳
 • در زمینه های بیمه،
 • فروش و مشتری یابی
 • برگزاری سه همایش ۵۰۰ نفره

مشاوره دیجیتال مارکتینگ به نمایندگی ها و کارگزاری ها

 • از پاییز سال ۹۶
 • ارایه راهکارهای رشد و توسعه
 • طراحی کمپین های دیجیتال
 • ایجاد استراتژی بازاریابی
 • تولید محتوای دیجیتال

نیاز به مشورت تخصصی با علی لطفی دارید؟

درارتباطیم چیست؟

وب سایت درارتباطیم از ابتدای سال ۹۷ با هدف ارایه آموزش های ساده، کاربردی و چشمگیر به نمایندگان بیمه و کسب و کارآفرین تشکیل شده است.

ما با جمع آوری بهترین متخصصین و مشاوران دیجیتال مارکتینگ کشور، موثرترین و کارآمدترین راهکارهای بازاریابی اینترنتی را استخراج کرده‌ایم.

هدف علی لطفی از راه اندازی درارتباطیم چیست؟

من علی لطفی ، عاشق یاد گرفتن و یاد دادن هستم، و به نظرم جذاب‌ترین و ارزشمندترین مهارتی که در این عصر نیاز است یاد بگیریم بازاریابی اینترنتی است.

ما به مشاوران و نمایندگان بیمه کمک می‌کنیم در کمترین زمان با کمک اصول ساده بازاریابی اینترنتی بیمه در مسیر صحیح استفاده از این بستر بی‌نظیر گام بردارند تا شاهد رشد کسب و کار بیمه خود باشند.

ما تمام توان علمی و عملی خود را به کار می‌گیریم تا چتری فراهم شود برای تمام کسانی که به فکر ایجاد امنیت و آرامش مردم این مرز و بوم هستند.

بازاریابی اینترنتی بیمه چیست؟

بازاریابی اینترنتی بیمه ، مجموعه ای از ابزارها و متدهایی است که یک نماینده بیمه از طریق شبکه های اجتماعی (مانند اینستاگرام)، پیامرسان ها (مانند تلگرام) و سایر کانالهای دیجیتال (مانند وب سایت)، می تواند: بازار بزرگ تر، مشتری بیشتر و اعتبار بالاتری بدست بیاورد.

به زبان ساده: بازاریابی اینترنتی بیمه یعنی جذب ده برابری مشتری با کیفیت تنها با کمک فضای مجازی

علی لطفی / بنیانگذار درارتباطیم

اسباب چیست؟

اسباب مخفف این عبارت است:
اصول ساده بازاریابی اینترنتی بیمه
اسباب یک سیستم جامع و یک پارچه برای نمایندگان بیمه است که به وسیله آن مشتریان خود را افزایش می دهند و اعتبار خود را بالا می برند.

چطور علی لطفی مدرس دوره های اسباب ، VIP و بازاریابی اینستاگرامی شده است؟

من از ابتدای فعالیتم در صنعت بیمه، برای اینکه از روند رشد و توسعه فردی در حوزه فروش و بازاریابی بیمه خارج نشوم همواره مطالعات زیادی انجام داده ام.

بعلاوه از روزی که کارمزد خالص من از فروش بیمه از مرز ده میلیون تومن (با دلار سال ۹۴) گذشت، با درآمدهای دریافتی خود دو سرمایه گذاری بزرگ انجام دادم:

اولا در دوره های تخصصی بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ شرکت نموده و این مهارت را  از بهترین اساتید این حوزه فرا گرفته ام.

دوما وقت زیادی را صرف ایجاد ارتباط هدفمند با افراد فعال در حوزه تجارت الکترونیک و کسب و کارهای فناورانه کردم، به نحوی که امروز صاحب یک شبکه قدرتند ارتباطی از بهترین مدیران بازاریابی اینترنتی و متخصصین دیجیتال مارکتینگ هستم.

در طی سالهای گذشته که بازاریابی در شبکه های اجتماعی را چه در داخل و چه در خارج صنعت بیمه به کار گرفته ام نقاط قوت و ضعف زیادی داشته و حتی اشتباهات زیادی مرتکب شده ام که هزینه های زیادی را به بنده تحمیل کرده اند.

اما با مطالعات اصولی تر و رفتار حرفه ای تر و البته با کمک مشاوران و متخصصان حوزه دیجیتال مارکتینگ ، نتایج باورنکردنی از شبکه های اجتماعی در کسب و کارهای مختلف بدست آورده ام.

بسیار خوشحالم که می توانم در ”دوره تخصصی بازاریابی اینستاگرامی بیمه“ و  “دوره کوچینگ VIP بازاریابی اینترنتی بیمه” آموخته ها و تجربیاتم را با علاقه مندان این حوزه به اشتراک بگذارم.

 

کوچینگ VIP بازاریابی اینترنتی بیمه

 

کوچینگ VIP بازاریابی اینترنتی بیمه

دوره شش ماهه

اطلاعات بیشتر
اصول ساده بازاریابی اینترنتی بیمه

 

بازاریابی اینترنتی بیمه

دوره یک ماهه

اطلاعات بیشتر
بازاریابی اینستاگرامی بیمه

 

تخصصی بازاریابی اینستاگرامی بیمه

دوره سه ماهه

اطلاعات بیشتر

منتظر خبرهای مهمی از طرف این تیم قدرتمند باشید!