ضمانت بازگشت ۱۰۰٪ وجه درارتباطیم

در وبسایت درارتباطیم تمامی محصولاتی که در صفحات آنها “با ضمانت ۳۰ روزه بازگشت ۱۰۰٪ وجه” وجود دارد، دارای گارانتی بازگشت وجه ۱۰۰ درصد تا مدت ۳۰ روز پس از استفاده است و شما اگر محصولات ما را خریداری کرده باشید و احساس کنید که از محصول به هر دلیلی ناراضی هستید میتوانید به ما اطلاع دهید تا تمام وجه پرداختی شما به حسابتان بازگردانده شود. همچنین ما هیچ سوالی در این رابطه از شما نخواهیم پرسید!

از آنجایی که این کار باعث تعجب برخی از دوستان شده بود و برخی میگفتند که چنین موضوعی امکان ندارد، لازم دانستم که در این مورد توضیحاتی را بنویسیم!

چرا محصولات ما گارانتی بازگشت وجه دارد؟

به نقل از محمد پیام بهرام پور از مجموعه بیشتر از یک نفر:

همیشه موقع خرید از سایتهای بینالمللی (یا به قول خودمون خارجی) لذت میبردم که اکثر آنها برای محصولاتشان گارانتی بازگشت وجه برای مدت ۳۰ روز در نظر میگیرند و اگر به هر دلیلی از کار یا محصولشان رضایت نداشتیم میتوانیم درخواست بازگشته وجه را بدهیم و در کمتر از سه روز وجه به حساب بازگشت داده خواهد شد. واقعیتش این است که تا کنون دو مرتبه از این قابلیت استفاده کردهام و زمانی که این قابلیت را دیدهام واقعاً لذت بردم و حسابی افسوس خوردم که چرا چنین قابلیتی در کشور ما وجود ندارد؟

این شد که تصمیم گرفتم این حس خوب را به اعضای سایت بدهم تا با این کار هم خودم حس خوبی داشته باشم و هم اعضای عزیز سایتمان با خیالی آسوده محصولات آموزشی را خریداری کنند.

همچنین از آنجایی که من به مقوله پول حلال اعتقاد دارم و نگرانم که به دلیل سر زدن اشتباهی از من، حق کسی خورده نشود، بهترین راهکار دادن گارانتی بازگشت وجه است.

 

فکر میکنیم این موضوع طبیعی باشد که خرید محصولات دارای ریسک است و اگر فروشنده به کیفیت محصول خوداطمینانداشته باشد، قطعاً خود او این ریسک را خواهد پذیرفت!

بنابراین اگر ما به تعهداتمان پایبند نبودیم، میتوانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید!

‌‌

ضمانت بازگشت وجه سایر محصولات و خدمات

تقریبا همه محصولات، دوره‌ها و خدمات درارتباطیم ضمانت بازگشت وجه دارند و هر کدام شرایط و قوانین خاص خود را دارند.

۱. در شرایط پرداخت چند مرحله‌ای، تنها مرحله آخر شامل ضمانت بازگشت است.

۲. در شرایط دوره های بلند مدت، دوره ضمانت به همان نسبت طولانی تر است.

۳. در شرایط جلسات حضوری و مشاوره های خصوصی، جلسه اول شامل ضمانت است.

۴. در شرایط همایش ها و کارگاه هایی که برگزاری آن برون سپاری شده و یا مدرسین درارتباطیم به صورت مهمان حضور دارند، خارج از تعهدات درارتباطیم است.

 

تعهدات ما

تعهداتی که ما نسبت به محصولاتمان داریم

  ۱- محصولات ما مفید و اثربخش هستندبه شرطی که تمرینهای ارائه شده در آن را بدون قضاوت و به صورت منظم انجام دهید. اگر تمرینات را انجام دادید و نتیجه نگرفتید میتوانید درخواست بازگشت وجه بدهید

  ۲- محصولات ما دوست داشتنی هستندحتی اگر محصولات ما را دوست نداشتید میتوانید درخواست بازگشت وجه بدهید.

  ۳- سعی میکنیم محصولات ما با توضیحات نوشته شده در موردشان کاملاً منطبق باشند و اطلاعات مندرج در صفحه با محصول یکسان نبود میتوانید درخواست بازگشت وجه بدهید.

  ۴- محصول ارزشش را نداشتحتی اگر تصور کردید که محصول ما خوب بود اما ارزش این مبلغ را نداشت نیز میتوانید این کار را انجام دهید!

  ۵- دلتان نخواستحتی اگر هیچ یک از دلایل بالا وجود نداشت اما شما دلتان آن محصول را نخواست میتوانید درخواست بازگشت وجه بدهید!

ما تعهد میکنیم که محصولاتمان گارانتی ۳۰ روزه بازگشت وجه دارند. ملاک این موضوع فقط و فقط صحبت شماست و ما به شما اعتماد ۱۰۰ درصد داریم.

تعهدات شما

۱لطفاً ما را تست نکنیدمطمئن باشید که ما وجه را بازگشت خواهیم داد.

۲نگران ما نباشید!  لطفاً اصلاً ملاحظه ما را نکنید! اگر ما به تعهداتمان عمل نکردیم، این حق شماست که درخواست بازگشت وجه بدهید.

۳نقاط ضعفمان را هدیه بدهیداگر این محبت را به ما بکنید که پس ارسال درخواست و دریافت وجه از جانب ما، دلیل این کار را نیز به ما بگویید از شما ممنون خواهیم بود.

۴فایلها را پاک نکنیداگر محصول دانلودی بود، پس از درخواست بازگشت وجه لازم نیست فایلها را از سیستمتان پاک کنید! شاید روزی خواستید دوباره آن را گوش کنید. و همچنین بستههای پستی را لازم نیست به ما بازگردانید، میتوانید آن را به دوستتان هدیه دهید

عزیزانی که بیش از دو محصول درخواست بازگشت وجه بدهند، تحت هیچ شرایطی نمیتوانند از گارانتی بازگشت وجه سایر محصولات استفاده کنند.

آیا به ضرر ما نیست؟ کسی سو استفاده نمیکند؟!

این سوال کاملاً طبیعی است و خوشحال میشوم به آن پاسخ بگویم!

اول از همه باید بگوییم که نرخ درخواست بازگشت وجه در یک وب سایت با کیفیت بسیار پایین است و چیزی در حدود ۵ مورد از هر ۱۰۰۰ سفارش است!

و اما سو استفاده افرادواقعیت این است که تا کنون، کسی از این شرایط سو استفاده نکرده است و دلیل این موضوع این است که افرادی که پیگیر آموزش و یادگیری و رشد شخصی هستند خیلی کمتر به فکر سو استفاده وهستند. به هر حال تا به حال این موضوع وجود نداشته و به فرض محال اگر چنین اتفاقی رخ داد، برای این موضوع هم راهکاری ارائه خواهیم کرد.

درخواست بازگشت وجه چگونه انجام میشود؟

کافی است شما یک ایمیل به Hello@Darertebatim.com یا ۰۹۱۲۰۲۹۲۵۴۳ با موضوع «درخواست بازگشت وجه» ارسال میکنید و موارد زیر را مطرح میکنید

  ۱- نام و نام خانوادگی

  ۲- شماره تراکنش خرید از وبسایت

  ۳- نام محصول

  ۴- دلیل درخواست وجه (اختیاریاما برای ما بسیار مهم است تا مشکلاتمان را رفع کنیم)

  ۵- شماره کارت بانکی شما (ترجیحاً ملت)

  ۶- کدملی صاحب حساب

  ۷- شماره موبایل

وجه شما در کمتر از ۳ روز کاری واریز خواهد شد

درخواست بازگشت وجه فقط از طریق ایمیل یا پیامک امکان پذیر است و لطفاً طی تماس تلفنی این مورد را مطرح نفرمایید تا در سریع ترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی شود.

خواهشی که از شما داشتم

پیش از ارسال درخواست میتوانید از ما سوالهایتان را بپرسید و شرایط را در میان بگذارید و بدانید که تمام تلاش ما جلب رضایت شماست و البته:

 

ما مطمئنیم که هر کسی با اجرای مو به مو و گام به گام مطالب ارائه شده در محصولات نتایج فوقالعادهای را خواهد گرفت و هزاران برابر وجه پرداختی را به صورت مستقیم و غیر مستقیم به دست خواهد آورد و هیچگاه به فکر این موضوع نیز نخواهد افتاد!

 

  گارانتی بازگشت وجه امکانی است که ما در وبسایت درارتباطیم قرار دادهایم تا شما عزیزان با خیالی آسوده اقدام به خرید محصولات آموزشی نمایید.