درارتباطیم | بازاریابی اینترنتی بیمه و برندسازی شخصی نماینده

نقشه یادگیری درارتباطیم

  • آیا به دنبال پیشرفت در بیمه هستید؟
  • آیا دغدغه ارتقای مهارت‌های تخصصی را دارید؟
  • برای استفاده از آموزش‌های درارتباطیم به راهنمایی می‌خواهید؟
  • آیا تمایل دارید برای رشد سریع و قدم به قدم هدایت کنیم؟

این صفحه مخصوص شما طراحی شده است:

۱. نگاهی جدی‌تر به بازاریابی اینترنتی بیمه بیاندازید

اگر تازه با درارتباطیم آشنا شده‌اید و تابحال هیچ تجربه جدی درباره بازاریابی اینترنتی نداشته‌اید (یعنی اگر کارگاه و دوره نتیجه بخشی در دیجیتال مارکتینگ شرکت نداشته‌اید) پیشنهاد می‌کنیم در قدم اول این آموزش‌های رایگان را از نظر بگذرانید. زیرا هم با ما آشنا می‌شوید و هم دید تازه‌ای به پتانسیل‌های فضای مجازی پیدا می‌کنید:

۲. قدم اول را همین حالا بردارید

حالا که مطمئن شده‌اید که بازاریابی اینترنتی برای یک نماینده بیمه واقعا پولساز است و به حفظ و توسعه کسب‌وکار شما کمک می‌کند، با این آموزش رایگان بازاریابی بیمه در اینستاگرام را شروع کنید. ما تمام رازهای شروع را برای شما شرح داده‌ایم. اینستاگرام بهترین جا برای تمرین بازاریابی اینترنتی بیمه است. پس همین حالا شروع کنید:

دانلود کتاب عصر جدید فروش بیمه

۳. حالا ابزارهای ضروری را به خدمت بگیرید

حالا که بازاریابی اینترنتی بیمه را از طریق اینستاگرام شروع کرده‌اید، حتما متوجه شده‌اید که نیاز دارید در اسرع وقت، ابزارهای ارتباطی خود را (مانند تلگرام و واتساپ) در این راستا به خدمت بگیرید.

همچنین مشتریان فعلی شما، همان پایگاه هواداران شما هستند که وقت آن رسیده است که روی حمایت و پشتیبانی آنها در اینترنت حساب باز کنید. درضمن چطور می‌توانید مشتری بیمه از اینترنت پیدا کنید بدون اینکه بدانید چطور اعتماد آنها را جلب کنید؟

میکروآموزش اول درارتباطیم هر آنچیزی است که نیاز دارید تا در ابتدای این مسیر فوق‌العاده در کوله پشتی خود قرار دهید. همین حالا با کد تخفیف ۲۵٪ این میکروآموزش را تهیه کنید و به کمک چک‌لیست آن را به سرعت پیاده‌سازی نمایید:

کوپن تخفیف ۲۵٪ : learningmap25

۴. در سه ماه آینده به یک کارآفرین اینترنتی بیمه تبدیل شوید

زمان موعود فرا رسیده است. اگر سه قدم اول را به درستی برداشته‌اید، حالا آماده هستید. بیایید تصمیم بگیرید که به عصر جدید فروش بیمه وارد شوید، تا مشتریان بیشتری جذب کنید، اعتبار خود را بالا ببرید و بازارتان را گسترش دهید. همین حالا وارد دوره اسباب شوید و کلیات دوره را مطالعه کنید.

۵. تحت هدایت و آموزش اختصاصی علی لطفی خودشکوفا شوید

شما قدم در مسیری گذاشته اید که حالا قادر ساخت کسب و کاری غول آسا و بی نهایت موفقیت هستید. تحت هدایت اختصاصی علی لطفی خود را شکوفا کنید و بهترین خود باشید:

برنامه‌های آتی درارتباطیم

اپلیکیشن اختصاصی

تا همیشه از آخرین آموزش‌ها و بروزترین متدها بهره ببرید.

رادیودرارتباطیم

تا از تمام وقت خود با بهترین مجموعه آموزشی انگیزشی نهایت بهره را ببرید

آموزش ایمیلی

تا از آموزش‌های گلچین تیم درارتباطیم هدفمندتر بهره ببرید