درارتباطیم | جذاب باشید و پرپول | علی لطفی

هفت دلیلی که بازاریابی بیمه عمر مرا مشتاق کرد تا موفق شوم

بازاریابی بیمه عمر

این مقاله برای نمایندگانی است که به کمک بازاریابی بیمه عمر قصد دارند یک برند حرفه ای از خود بسازند. ابتدا از شما دعوت می کنیم حتما ویدیوی زیر را تماشا کنید:

علی لطفی در ویدیوی بالا به عنوان مقدمه این مقاله  گفته است: “اکثر آدما کسب و کارشون رو انتخاب نمی کنن، از روی بخت و اقبال وارد یک شغل میشن. یعنی یا اینکه یک شغل خونوادگی بهشون به ارث میرسه، یا اینکه رفتن اولین جایی که استخدامشون میکرده رو چسبیدن. اما اکثر کسایی که مشغول حرفه بیمه مخصوصا بازاریابی بیمه عمر هستن خود خواسته وارد این شغل شدن و واسه انتخابشون دلیلهای منحصر به فرد خودشون رو دارن. به همین خاطر به شغلی که دارن افتخار میکنن.

اما با این حال همه کسایی که مشغول شغل بازاریابی بیمه عمر هستن نیاز دارن به طور جامع ویژگی های این شغل رو بدونن تا بتونن جلوی افراد دیگه از این شغل  خوب تعریف کنن و حتی تو مواقع ضروری از این شغل دفاع کنن. به همین خاطر ما این پست رو آماده کردیم و توی اون همه دلیل هایی که چرا یک فرد باهوش باید این شغل رو انتخاب بکنه رو جمع آوری کردیم.

بعلاوه اینکه مهارتهایی که واسه این موفقیت توی بازاریابی بیمه عمر نیازه و نمونه های موفق رو توی همین پست به مرور زمان اضافه می کنیم، پس هر چند وقت یک بار به این پست برگردید و از بروزرسانی هاش هم استفاده ببرید.”

 

گوش دادن به نسخه صوتی مقاله

دانلود PDF مقاله

pdf مقاله

 

چرا بازاریابی بیمه عمر

در عصر جدید که فرصت های شغلی‌ متنوعی وجود دارد چرا حرفه بینظیر بازاریابی بیمه عمر پیشنهاد می‌کنیم؟ به طور کلی‌ میتوان هفت دلیل مهم برای انتخاب حرفه بازاریابی بیمه عمر برشمرد.

شاید شما هم بتوانید دلایلی به این موارد بیفزاید.

پس دلایل منحصر به فرد خود را در پایان مقاله حتما با ما درمیان بگذارید.

دلیل اول: محصول عالی و یک بازار بکر

نخستین ویژگی‌ که بازاریابی بیمه عمر را ممتاز می‌کند وجود یک محصول عالی‌ و یک بازار بزرگ و البته بکر برای این محصول است. محصولی که همه به آن‌ نیاز دارند چرا که نیاز به امنیت جزء ذات بشر است. “آدمی‌ بدون امنیت کافی‌ نمی تواند زندگی‌ کند.” یکی از بزرگان بازاریابی بیمه عمر در سمینار بین المللی خود گفته است:

“در شرایط اقتصادی کنونی آدمها ۲۰ سال تا ۴۰ سال برای تأمین هزینه‌هایشان، سخت کار می‌کنند. حال اگر نتوانند برای دوران بازنشستگی خود پول کافی‌ پس انداز کنند مجبورند تا آخر عمر به کار کردن ادامه دهند یا به کمکهای خیریه و اطرافیانشان وابسته باشند تصور این موضوع که حاصل ۲۰ تا ۴۰ سال کار سخت و شرافتمندانه، دست به گریبان بودن با مسائل مالی‌ آن‌ هم در دوران کهنسالی است واقعا وحشتناک به نظر می‌رسد.

منافع بیمه عمر برای مشتریان

این جملات گلچینی از سخنان برترین های مدیریت مالی جهان برای بازاریابی بیمه عمر است. واقعا نیاز است هر روز صبح آن را با خود تکرار کنید:

“حقیقت این است که زمان برنامه‌ریزی سی‌ سال آینده امروز است. کسانی‌ که از امروز برای آینده خود پس انداز نمیکنند لاجرم تا پایان عمر همچنان درگیر مسائل و مشکلات جدی خواهند بود. بیمه‌ عمر‌ بهترین راه پس انداز برای آینده هر فردی است. زیرا هم مبالغ این پس انداز اندک و البته برای همه ممکن است و هم سود چنین پس انداز مطمئن و بدون ریسکی‌ به صورت مرکب بوده و ارزش اندوخته به صورت تصاعدی رشد می کند.”

در کنار ضرورت داشتن یک بازنشستگی مطمئن و آسودگی‌ خاطر دوران کهنسالی، آدمیان به تأمین آینده فرزندان شان نیز علاقه مندند. اما سؤال اینجاست:

چند درصد والدین امروزی میتوانند در بیست یا سی‌ سال آینده به فرزندانشان برای آغاز زندگی‌ مستقل کمک کنند؟

چطور می توانند هزینه تحصیلات عالی‌، هزینه تهیه مسکن، هزینه راه‌اندازی کسب و کار یا هزینه ازدواج فرزندانشان را مهیا کنند؟

پاسخ در اغلب موارد مبهم یا منفی‌ است. اما همه ما خوب میدانیم پس‌انداز مبالغی اندک در قالب بیمه‌ عمر‌ برای همه والدین امکانپذیر است. رسالت ما به عنوان یک بازاریاب بیمه عمر ، آگاه کردن افراد از ضرورت داشتن چنین پس‌اندازی است.

آیا می خواهید منافع بازاریابی بیمه عمر برای هم وطنان خود لمس کنید؟

حال چشمان خود را ببندید و در زمان سفر کنید به ۲۰ تا ۳۰ سال آینده بروید.

برای جوانان امروز

کهنسالانی را ببینید که از مزایای بیمه عمر خود بهره مند شده اند. ببینید که محتاج کار کردن نیستند و در عین حال به سفر و تفریح می پردازند. آنها در خانه سالمندان نگهداری نمیشوند، بلکه در خانه خودشان زندگی‌ میکنند. چرا که از پس پرداخت هزینه‌هایشان برمیآیند. چشم به راه کمک این و آن‌ هم نیستند، چرا که بیمه‌ عمر‌ دارند. آنها با آسودگی خاطر روزگار میگذرانند. مشاوره و راهنمایی شما سبب رفاه حال این افراد شده است.

 • آیا احساس سرور می‌کنید؟
 • آیا اشک در چشمانتان حلقه میزند؟
 • شما به واسطه ایجاد رفاه و آسودگی در زندگی‌ دیگران به درآمد رسیده اید.
 • راهی‌ بهتر از این برای پول درآوردن می‌شناسید؟

برای کودکان امروز

حالا جوانانی را ببینید که به جای اینکه در به در دنبال کار بگردند و بهترین سالهای زندگی‌شان را با افسردگی ناشی‌ از بیکاری و بی‌پولی بگذرانند، می توانند کسب و کار خودشان را راه انداخته و به جای اینکه سربار خانواده باشند، کارآفرین، درآمدزا و موفق شده اند. اینها اندوخته قابل توجهی‌ دارند، زیرا از کودکی زیر چتر بیمه‌ عمر‌ بوده اند.

دختران و پسرانی را ببینید که به خاطر بی‌پولی، تحصیل را رها نمیکنند. هزینه تحصیلات آنها تأمین شده است زیرا از کودکی بیمه‌ عمر‌ داشته اند. دختران و پسرانی را تصور کنید که به راحتی‌ ازدواج میکنند و دغدغه تهیه جهیزیه، تهیه مسکن و لوازم اولیه زندگی‌ را ندارند. آنها پول کافی‌ برای شروع زندگی‌ مشترک دارند. زیرا از کودکی بیمه‌ عمر‌ داشته اند.

 • شما بازاریاب بیمه‌ عمر‌ والدین این جوانان بودید.
 • شما این جوانان را کارآفرین و موفق کردید.
 • شما به روند تولید ثروت کمک کردید.
 • شما به ترویج علم و دانش و تحصیل کمک کردید.
 • شما تشکیل خانواده را آسان کردید. شما رؤیای دیگران را محقق کردید و از این راه درآمد کسب کردید.
 • آیا راهی‌ بهتر از این سراغ دارید؟
 • آیا به خود افتخار می‌کنید؟

برای حوادث فردا

حالا چشمان خود را باز کنید. چشمان خود را به روی دنیای واقعیت باز کنید. جایی‌ که همه اتفاقات، خوشایند و مطلوب من و شما نیست. با پدیدهای‌ به نام جنگ خاموش طرف هستیم. جاده‌های کشور ما سالیانه حدود ۲۰۰۰۰ نفر قربانی می‌گیرد.

 • چند درصد این افراد سرپرست خانواده و مسول تأمین مالی‌ آن‌ هستند؟
 • آیا با پول این فرد، زنده میشود؟ مسلما نه.
 • اما ۵۰ ، ۱۰۰ یا ۲۰۰ میلیون پول نقد مشکلات مالی‌ ناشی‌ از فقدان این فرد را جبران می‌کند؟ مسلما آری.
 • آیا همسر او مجبور میشود به ازدواجی ناخواسته تن دهد؟ خیر.
 • آیا فرزندان او با مشکل تأمین هزینه تحصیلاتشان مواجه میشوند؟ خیر.
 • با مشکل مسکن چطور؟ خیر.
 • آیا فرزندان این فرد کهنه‌پوش بچه‌های اقوام یا چشم به راه کمک خیرین میشوند؟ خیر.
 • آیا خانواده این مرحوم سر گرسنه بر بالین میگذارند؟ قطعا خیر. و در نهایت آیا فاتحهای‌ نثار روح آن‌ مرحوم میکنند؟ حتماً آری.
 • و آیا شما را که بازاریاب بیمه‌ای‌ او بوده اید دعا میکنند؟ حتماً آری.

گرچه فرهنگ عمومی به ما می‌گوید که صحبت از مرگ و میر ناپسند است. ولی‌ حقیقت جز این نیست که هیچ کس نمیتواند دیدن طلوع فردا را تضمین کند.

برای بیماران فردا

در کنار این واقعیت تلخ بیایید بیماری ها را بررسی‌ کنیم. سالیانه بیش از صد هزار مورد عمل قالب باز، سکته قلبی و سکته مغزی در کشور ما اتفاق می‌افتد.

 • آیا بیمار جز درد بیماری باید درد بی‌ پولی‌ را تحمل کند؟
 • آیا خانواده او جز نگرانی‌ وضعیت سلامتی ا‌ش باید اضطراب ناشی‌ از تأمین هزینه را بر دوش بکشند؟
 • آیا داشتن یک بیمه‌ عمر‌ این مسائل را حل نمیکند؟

به عنوان جمع بندی، شما با انتخاب این حرفه بیمه عمر‌ نمی‌فروشید، بلکه راه حل مسائل را عرضه می‌کنید. شما مشکلات اقتصادی و اجتماعی را برطرف می‌کنید شما به ثروت آفرینی، گسترش رفاه و کاستن رنج و اندوه آدمیان کمک می‌کنید و از این طریق کسب کارمزد می‌کنید این یعنی تجارت برنده/برنده.

پیشنهاد می کنیم حتما برای موفقیت در بازاریابی بیمه این مقاله را مطالعه فرمایید:

  ”کتابهایی که هر نماینده بیمه باید مطالعه کند“

دلیل دوم: راه اندازی تقریبا رایگان

دومین مزیت حرفه بازاریابی بیمه عمر سرمایه حداقلی برای شروع است. راه‌اندازی تجارتی که ماهیانه ۱۰، ۲۰ یا ۴۰ میلیون درآمدزایی داشته باشد،  چقدر پول نیاز دارد؟ حداقل ۵۰۰ میلیون تومان. در این حرفه افرادی هستند که ماهیانه ۱۰، ۲۰ یا ۴۰ میلیون تومان درآمد دارند ولی‌ برای راه‌اندازی تجارتشان، ۵۰۰ میلیون تومان هزینه نکرده‌اند. درست است؟

اگر شما مشغول بازاریابی بیمه عمر‌ هستید، حتی نیاز به دفتر کار و کارمند  ندارید و البته هزینه مالیات، هزینه تبلیغات، دردسر‌های اداری و حقوقی هم ندارید. در عوض می‌توانید کارمزدی نامحدود داشته‌باشید.

چرا که در صنعتی فعالیت می‌کنید که مشتریانش همه‌ هستند (خانواده، اقوام، دوستان،بقال، پزشک، وکیل، حسابدار، مهندس، کارمند، کارگر و … ) همیشه می آیند (تمام مدتی‌ که در طول روز با آدمها تماس و ارتباط دارید) و همه جا می آیند (در مهمانی، محل کار، باشگاه، دانشگاه، فروشگاه، آرایشگاه، پارک، خیابان و …)

اگر حرف مرا نمی پذیرید، یک نفر را به من نشان دهید که به امنیت مالی‌ نیاز نداشته باشد.

دلیل سوم: شما رییس خود هستید

در بازاریابی بیمه عمر شما رئیس خود هستید. یعنی سطح درآمدتان را خودتان تعیین می‌کنید البته نه با ساعتهای کاری‌، بلکه بر اساس نتایج عملکردتان. “شما اینجا کارمند نیستید، بلکه صاحب تجارت خودتان و طبیعتاً مسئول پیامد اعمالتان هستید.”

اگر می‌خواهید کارمزدتان را افزایش دهید باید ثمربخشی و اثرگذاریتان را بیشتر کنید. نه اینکه به ساعت‌های حضور فیزیکی‌تان بیافزایید. البته این بدان معنا نیست که این حرفه احتیاج به زمان گذاشتن ندارد، چرا که برای موفقیت حداقل به بیست ساعت کار مفید در هفته احتیاج دارید.

دلیل چهارم: آموزش کسب و کار

“شاید شنیده باشید که پول، پول می‌آورد. اما حقیقت خلاف این گزاره است. آنچه موجب ثروتمندی میشود، پول نیست، بلکه مهارت کسب وکار و ذهنیت ثروت است.”

در بازاریابی بیمه عمر شما مهارت‌های لازم را فرا می گیرید، نگرش‌های درست را کسب می‌کنید، عادات موفقیت را تمرین کرده و باورهای موفقیت را می سازید. شما در این حرفه حین یادگیری پول درمی آورید. برای موفقیت در این تجارت باید همیشه دانش آموز باشید و مدام در حال یادگیری. شما تا هر زمانی‌ میتوانید بیشتر یاد بگیرید و پول بیشتری در آورید.

مقاله مربوط به دلیل چهارم: چطور بهره وری یادگیری خود را در آموزش آنلاین بیمه افزایش دهیم؟

دلیل پنجم: کار تیمی

قرار نیست این تجارت را به تنهایی بسازید. خلق عظمت و موفقیت در این حرفه نتیجه کار تیمی است. یک تیم‌ حرفه ای‌ و با تجربه در این تجارت از شما صبورانه حمایت می‌کند تا نگرش، باور و مهارت‌های لازم برای موفقیت را کسب کنید.

این تیم‌ ( از شرکت و شعبه، تا نماینده و مدیر فروش) به شما کمک می‌کند تغییر کنید و انسان دیگری شوید. انسانی‌ که نتایج متفاوتی خلق می‌کند. این تیم‌ حرفه ای‌ و کارآمد از شما حمایت می‌کند تا در این تجارت موفق شوید چرا که با شما شریک و هم‌هدف است.

دلیل ششم: اهرم ارتباطات تصاعدی

“بازاریابان موفق از اهرم ارتباطات مشتریانشان استفاده می کنند.”

فرض کنیم شما ۱۰ مشتری دارید اگر هرکدام از آنها در ماه آینده ۱۰ مشتری جدید به شما معرفی‌ کنند، شما میتوانید به سادگی‌ ۱۰۰ معرفی‌ داشته باشید که حداقل ۳۰ مورد در همان ماه منجر به خرید میشود. حالا شما ۳۰ دوست جدید دارید که ۳۰۰ مشتری جدید به شما معرفی‌ می‌کنند.

در کمتر حرفه ای‌ چنین مزیتی می‌بینید. اهرم ارتباطات سبب گسترش نامحدود حلقه تأثیرگذاری شما می شود و این موضوع یعنی معرفی‌ بیشتر که نتیجه‌ا‌ش فروش و کارمزد بیشتر است. جذابیت این اهرم رشد تصاعدی آن است که منجر به رشد تصاعدی کارمزد شما میشود.

برای یادگیری بهترین روش فروش بیمه: جذب مشتری ارجاعی بیمه و استراتژی های آن را مطالعه فرمایید.

دلیل هفتم: آزادی مالی در بازاریابی بیمه عمر

شما در بازاریابی بیمه عمر به هر هدف‌ هوشمندانهای‌ که برای خود تعیین  کنید می توانید دست یابید به شرط آنکه به اندازه کافی‌ به دیگران کمک کنید تا رؤیاهایشان را محقق کنند.

“شما اتومبیل ،خانه، ویلا، لباسهای شیک و سفرهای لوکس میخواهید. پس باید به اندازه کافی‌ به دیگران کمک کنید که آینده‌شان تأمین باشد، باید کمک کنید که در دوران بازنشستگی وضعیت رفاهی‌شان تضمین شده باشد، باید کمک کنید که فرزندانشان در آینده پول تحصیل، ازدواج، تهیه مسکن و راه‌اندازی کسب وکار داشته باشند، باید امنیت مالی‌ آنها و خانواده‌هایشان را تضمین کنید‌.”

اینگونه می‌توانید به اهدافتان برسید‌:

 • هر چه بیشتر کمک کنید رؤیا‌هایشان را محقق کنند، پول بیشتری در می‌آورید.
 • هیچ سقفی برای درآمدتان وجود ندارد و هیچ قانونی‌ برای نرسیدن به آرزوهایتان وضع نشده است.
 • شما میتوانید‌ به هر آنچه میخواهید‌ برسید،‌ به شرط اینکه به اندازه کافی‌ به آدمهای دیگر کمک کنید‌ به آنچه می‌خواهند برسند.
 • شما این حرفه را برای ثروتمند شدن انجام می‌دهید نه برای تأمین هزینه هایتان.
 • شما برای آزادی مالی و زمانی تلاش میکنید نه برای پرداخت قبضهایتان.

 

شاید شما هم بتوانید دلایلی به این موارد بیفزاید.

پس دلایل منحصر به فرد خود را در پایان مقاله حتما با ما درمیان بگذارید.

 

برای موفقیت در بازاریابی بیمه عمر به چه مهارتهایی نیاز داریم؟

دو مهارت اساسی‌ شامل داشتن دایره ارتباطات و گسترش آن و نیز قدرت بیان است. یعنی ما باید افرادی را بشناسیم که بتوانیم با آنها در مورد محصول و خدماتمان صحبت کنیم و نیز بتوانیم به شیوهای‌ مؤثر این کار را انجام دهیم.

اما چه کسانی‌ این دو مهارت را دارند؟ پاسخ ساده است: همه می‌توانند این مهارت‌ها را کسب کنند. اگر باور ندارید بهتر است داستان موفقترین فرد بازاریابی بیمه‌ عمر‌ را بررسی‌ کنیم.

موفق ترین های بازاریابی بیمه عمر دنیا

او بازاریاب ارشد بیمه‌ متروپلیتن است. شرکتی با بیش از ۱۵۰ سال سابقه و یکی‌ از موفقترین شرکتهای بیمه‌ آمریکا و دنیا. این بازاریاب ارشد شرکت متروپلیتن در زمینه بازاریابی بیمه عمر که از اعضای اصلی‌ و سخنرانان انجمن MDRT بوده، در میا‌‌ن بازاریابان بیمه‌ عمر‌ بیش از ۵۰ سال است که رتبه نخست دنیا را دارد و سمینارهای مختلفی در سراسر دنیا برگزار می‌کند.

حدود ۶۰ سال پیش زمانی‌ که وی به آمریکا رفت حتی زبان انگلیسی‌ را به طور کامل نمی‌دانست و مسلما آن زمان افراد زیادی در آمریکا نمیشناخت. اما در کمتر از ۹ سال فعالیت توانست به عضویت انجمن MDRT درآید و ۵۰ سال است که نفر اول دنیاست. با اینکه سن وی از ۹۰ سال گذشته همچنان به فعالیت در حرفه‌ خود ادامه می دهد. او سالیانه ۵۰ میلیون دلار بیمه‌ عمر‌ می فروشد.

مهدی

وی مهدی فخارزاده یک ایرانی مقیم آمریکا است. داستان او الهام بخش بسیاری از فعالان این صنعت است.

زمانی‌ که خبرنگاری از او پرسید: “بزرگترین بیمه ای‌ که فروخته ای چه مبلغی بوده است؟” وی پاسخ داد: “هنوز بزرگترین بیمه‌‌ام را نفروخته ام”

یا در جائی دیگر از او پرسیدند: “چگونه به اوج موفقیت رسیده‌ای‌؟” مهدی فخّارزاده در پاسخ می‌گوید “من هنوز موفق نشده ام، هرگاه یک میلیارد دلار در سال بفروشم خود را موفق می‌دانم”.

“چنین به نظر می‌رسد که در صنعت بیمه‌ سقفی برای موفقیت وجود ندارد. شما تا هر زمانی‌ که بخواهید، میتوانید بیشتر یاد بگیرید و بهتر فعالیت کنید و نتایج عظیم تری بیافرینید.”

آدمهای عادی زیادی در این حرفه موفقیت های غیر عادی کسب کرده‌اند. اگر این موفقیت برای این افراد بدست آمده قطعا برای شما نیز دست یافتنی است.

 

امید است این مقاله به شما کمک کرده باشد تا دید روشن تری از حرفه بازاریابی بیمه عمر بدست بیاورید.

 

 

گوش دادن به نسخه صوتی مقاله

دانلود PDF مقاله

pdf مقاله

 

درباره این مقاله هر سوال یا دغدغه ای دارید همین جا ذکر کنید

تا بهترین متخصصین بازاریابی بیمه عمر کشور در اسرع وقت به آنها پاسخ دهند.

 

علی لطفی

من علی لطفی ، عاشق یاد گرفتن و یاد دادن هستم، و به نظرم جذاب‌ترین و ارزشمندترین مهارتی که در این عصر نیاز است یاد بگیریم بازاریابی اینترنتی است. جذاب باشید و پر پول درارتباطیم

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*

  انصاری پاسخ

  باسلام من به تازگی با پیج شما آشنا شدم و به تازگی هم فعالیت خودم رو در صنعت بیمه شروع کردم من خیلی علاقه مند به کسب درآمد بالا هستم اما هیچ ایده ای ندارم وبیشتر از همه مدنظر من فروش بیمه عمر هست اما سوالی که برای من پیش میاد این هست که بااین اوضاع بد اقتصادی اگر مشتری من در برابر توضیحات من بیان که بااین اوضاع مثلا مبلغ۱۰۰هزارتومان هم برای من خیلی باارزش هست و نمیتونم برای بیمه کنارش بگذارم من چیکار باید کنم چه واکنشی چه توضیحی باید ارائه بدم که مجاب بشه؟
  موضوع دیگه من دوست دارم که تبلیغات موفق در فضای مجازی داشته باشم اما ایده ای ندارم لطفا راهنمایی بفرمایید
  باتشکر

   علی لطفی پاسخ

   با سلام خدمت جناب انصاری
   ممنونم از توجه شما، امیدواریم صنعت بیمه و شغل بازاریابی بیمه عمر بتواند برای شما کارمزدی بالا به همراه بیاورد و در این مسیر ما درخدمت شما هستیم.
   اما درباره سوال شما باید عرض کنیم:
   در قدم اول سوالی که باید از خود بپرسید این است که اگر مشتری شما چنین پاسخی به شما دهد یا به او حق می دهید؟ چون در این صورت شما هیچ پاسخی نمی توانید به او دهید، چون هر چه بگویید دروغ است.
   اما آمار جهانی نشان می دهد در زمان های رکود، تورم و بحران اقتصادی فروش بیمه بیشتر از قبل شده است، زیرا مردمی پول کمی در اختیار دارند، نگران این هستند که با بروز حادثه ای بنیان زندیگ و کسب وکارشان را نابود شده ببینند.
   به عنوان مثال در زمان رونق بسیاری از صاحبان کارگاه های صنعتی رغبتی برای شنیدن ویژگی های بیمه های مسوولیت نداشتند زیرا با خود فکر می کردند اگر روزی یکی از کارگرانشان دچار حادثه ای شود خود از پس هزینه آنان برمی آیند ، اما امروز خودشان در پی پوشش های بیمه می گردند، زیرا توان پرداخت هزینه پزشکی و غرامت کارگرانشان را به هیچ وجه ندارند.

   جذاب باشید و پرپول
   #درارتباطیم

  حمیراجلیل پور پاسخ

  عالی بود.واقعا عالی.

  sahelsuofi پاسخ

  با سلام و تشکر
  قبل از شروع کار بیمه برایم سخت ترین کار فروش و بازاریابی بود
  ولی حالا بر عکسش اتفاق افتاده
  یعنی الان سخت ترین شغل رو کارمندی و پشت میز نشینی می دونم، از بازاریابی لذت می برم و برای جلسه فروش بیمه ای که از قبل تایم و زمان در نظر گرفتم لحظه شماری می کنم .
  مهم ترین انگیزه ام برای بازاریابی بیمه عمر آگاه کردن افراد جامعه است
  چون خودم یکی بودم که از محاسن بیمه عمر بی خبر بود، حالا که خودم آگاه شدم می خوام به همه افراد جامعه این آگاهی رو بدم، کسایی مثل:
  کودکان ،زنان خانه دار،افراد حقوق بگیر،مادران ،پدران سرزمینم.
  من دیگه از بازاریابی بیمه خجالت نمی کشم، چون خدمات با ارزشی را ارائه می دم و محصولی رو معرفی می کنم که ۱۰۰٪ به نفع مشتریه.
  بگذارید چند تا مثال بزنم:
  کسی که با پرداخت حتی اولین قسط از اقساط ۳۰ ساله اش دچار حادثه تصادف شد و فوت کرده. حالا خانواده اش سرمایه فوت دریافت می کنه. درسته که عزیزشون رو از دست دادن ولی دیگه محتاج کمک اطرافیان نیستند.

  کسی که با پول کمی که داره می تونه پس انداز زیادی دریافت کنه. والدین این پس انداز رو هزینه تحصیل و راه اندازی شغل و ازدواج فرزندش می کنند .
  کسی که در برابر بیماریهای سخت حمایت می شه. یعنی در مواقع بیماریها می تونه از مزایای بیمه خود استفاده کنه.

  وقتی لحظه هایی رو می بینم که تازه عروس و داماد صاحب فرزندی شدن و بیمه عمر برای فرزندشون تهیه می کنن، من موقع تحویل بیمه نامه به والدین این نوزاد، خنده و شادی رو تو چهره شون مشاهده میکنم و می دونم آرامش رو به این خانواده هدیه دادم. اینجاست که خودم شادی مضاعفی را حس می کنم .
  زمانی که پدر و مادری برای فرزند محصلش بیمه نامه تهیه می کنه به امید روزی که در زمان ازدواج و یا راه اندازی شغل و تحصیلات خارج از کشور و یا تحصیلات عالیه به کمکش می اید شادیم دو چندان می شه.
  زمانیکه خانم خانه دار نگران آینده و زمان ۵۰-۶۰ سالگی خودشه و بیمه رو بهش معرفی می کنم، اگر اتفاقی برای زندگیش بیفته پشتوانه مالی داره.
  چرا کشورهای توسعه یافته هر شخص از زمان کودکی ۴-۳ تا بیمه عمر داره ولی افراد جامعه من حتی یک بیمه عمر هم ندارن؟ من افراد جامعه ام رو ترغیب می کنم و وقتی این بیمه رو میخرند خوشحال می شوم. چون خانه امنی برایش تدارک دیدم که تو تمام مراحل زندگیش می تونه استفاده کنه.
  همین که در زمان گرفتاری در اوج نا امیدی لبخند رو هدیه می دم خوشحالم.

  محمد عبدالهی پاسخ

  سلام بر عزیزان
  آشنایی من با صنعت بیمه خیلی اتفاقی پیش اومد

  من درسم رو تموم کرده بودم و داشتم در جایی ب صورت کارآموزی کار میکردم تا در زمینه حرفه خودم ک برق صنعتی بود تجربه کسب کنم،وضع مالیم خیلی خراب بود و از نظر روحی هم به دلیل بیکاری و شرایط سخت کاری خیلی داغون بودم.
  وقتی که دقیق وارد بازار کار رشته خودم شدم و فهمیدم ک علاوه بر بلد بودن حرفه در کشور ما باید پارتی هم داشته باشی تا بتونی کاری رو بگیری و از اون مهمتر پول کار، معلوم نبود کی گیرت میاد و برای منی ک شروع کارم بود یعنی فعلا باید آدم مردم بمونم و معلوم هم نبود تاکی؟

  همه این ها باعث شد ک کلا ۴سال درس خوندن و ۲سال کارآموزی رو فراموش کنم و برای خودم دنبال کار بگردم تا حداقل از بی پولی نجات پیدا کنم.
  حدود ۲ماه با ی گچکار میرفتم سرساختمون و گچ می ساختم براش. ولی همیشه ب خودم میگفتم من جام اینجا نیست. این کار هدف من نبوده.
  تا اینکه دوستم گفت بیا از ایران بریم . من ک ن پولی داشتم ک مهاجرت کنم و ن حاضر بودم خانوادم رو برای همیشه تنها بزارم.
  تو همین گرفتاریها و مشکلات بودم ک بصورت اتفاقی با یکی از ویس های سمینار آقای امامی آشنا شدم تو برنامه تاکشو. اولش پیش خودم گفتم این چیزایی ک میگه همش الکیه، آخه مگه میشه تو ایران کسی اینقدر سختی بکشه ولی پولدار بشه .

  و همینطور موفق!

  ولی بعد رفتم تحقیق کردم ک این آدم کارش عالیه. اون شب تو مسیر زندگی من مثل فرشته نازل شده ب هر طریقی باهاشون آشنا شدم. گفتم میخوام باهاتون کار کنم و فقط گفتم منم میخام مثل شما بشم.

  الان خدا روشکر از اول سال ۹۷ با ایشون کار میکنم و نماینده ایشون هستم تو استان بوشهر ۲ تا بازاریاب گرفتم.
  آدم خودم هستم و از اینا مهمتر هر روز دارم خودم رو بیشتر میشناسم و روی خودم کار میکنم.
  من هدفم همیشه کار افرینی بوده و اینکه باعث بشم افراد در کنارم ب درآمد. برسن چون ریشه خیلی از بدبختیها رو بیکاری میدونم.
  خدا روشکر میکنم در صنعت بیمه کار میکنم و هر روز با ادم های بزرگی مثل علی آقای لطفی افتخار اشنایی پیدا میکنم.

  دوستدار همه شما عزیزان. محمد عبدالهی
  ۰۹۳۸۰۶۷۳۱۸۳

  سمیرا محمودی پاسخ

  بچه که بودم
  هروقت یه بچه ی کار همسن و سال خودم میدیدم، از خودم میپرسیدم: فرق من با اون چیه که اون نمیتونه کاری که دوست داره رو انجام بده اما من میتونم؟
  بزرگتر که شدم دلیلش رو فهمیدم ، چیزی وجود داشت به اسم فقر و ناعدالتی در جامعه، که تازه داشتم درکش می کردم...
  از اون موقع تا حالا دنبال راهی بودم که به این بچه ها یه طوری کمک کنم ، چون دیدن هرروزشون دلم رو درد میاورد.
  انجمن های حمایت از کودکان کار وجود داره، اما تاثیرشون در شرایط فعلی اقتصادی جامعه خیلی کمه و تنهایی نمیتونن به همه موارد رسیدگی کنن .

  خداروشکر می کنم که بالاخره بعد از تلاشهای زیاد شغلی پیدا کردم که میتونست تو این مسیر به من کمک کنه.

  در حال حاضر من بیمه عمر می فروشم که هیچ پدر یا مادری دیگه مجبور نباشه به خاطر فقر بچه ش رو کرایه بده یا اون بچه تو سن پایین مجبور نباشه به جای درس خوندن و بازی کردن ، تن به کار اجباری بده که بتونه کمک خرج خانواده باشه ( البته اگر خانواده ای داشته باشه)

  و امید دارم که به کمک خیرین همین بچه های کار رو بیمه کنم که لااقل آینده ای روشن تر از کودکیشون پیش رو داشته باشند و بتونن زندگی ای که لیاقتش رو دارند رو بسازند .

  خوشحالم که محصولم همچین ویژگی هایی داره و میتونه کمک بزرگی به این قشر از افراد جامعه بکنه.

  به امید روزی که فقر از جامعه مون ریشه کن بشه و بچه هامون در رفاه اقتصادی، زندگی های خوبی رو تجربه کنند .

  فاطمه شریفی پاسخ

  سلام آقای لطفی وقت شما بخیر
  سپاس از مطالب مفید شما، امکانش هست فایل پی دی اف روهم قرار بدید.

   darertebatimadmin پاسخ

   با سلام
   PDF به مقاله اضافه شد و بروزرسانی گردید

  سید امین موسوی پاسخ

  با سلام
  من اولین بار زمانی با بیمه عمر آشنا شدم که
  پدرم علاوه بر خودش برای من نیز بیمه عمر خریداری کرد. اما آن زمان اصلا به این موضوع فکر نکرده بودم که صنعت بیمه چقدر میتونه بزرگ باشه و من عضوی از این صنعت باشم.

  تا اینکه یک آگهی برای جذب نماینده فروش بیمه عمر یکی از شرکت ها ی بیمه ای را دیدم و از اونجا ارتباط من با صنعت بیمه شروع شد.

  اگر بخوام واقعیت را بگم اولین چیزی که من رو به این صنعت جذب کرد عدم وجود اجبار در اختصاص ساعت مشخص برای کار بود، به این دلیل که من زمان برای اختصاص تمام وقت به این کار رو نداشتم.

  نکته ی دیگری که توجه من رو جلب کرد مشتریان این کار بودند که تمام افراد جامعه رو شامل میشد و همچنین بازاری تقریبا دست نخورده بود که ظرفیت کسب در آمد را بالا میبرد.

  اما اگر بخوام مهمترین مسئله ای که توجه من رو جلب کرد بیان کنم باید به امکان رشد و پیشرفت در سازمان اشاره کنم که باعث تنوع و عدم یکنواختی شغل میشود.

  اگر بخوام توصیفی از این شغل انجام بدم باید بگم که این شغل مانند آموزشگاهی هست که انواع مختلفی از مهارت ها را در آن یاد میگیریم که در موقعیت های مختلفی از زندگی به آن ها نیاز پیدا میکنیم، بدون آنکه هزینه ای برای آن بپردازیم و حتی میتوانیم درآمد مناسبی نیز از آن داشته باشیم.

  مریم اسلامی خواه پاسخ

  سلام
  من یه نماینده بیمه هستم،

  کسی که تمام تلاشش رومیکنه تا مردم سرزمینش رو آشنا کنه با این صنعت و خدماتی که میتونن ازش بگیرن .
  و با کمک به همنوعانم حِسِ خوبِ آرامش رو در کنار هم تجربه کنیم.

  وقتی خودم و خانوادم بیمه عمر شدیم کاملا از خدماتش بی اطلاع بودم و مثلِ خیلیای دیگه فکر میکردم یه قلکِ پس اندازه.
  ولی وقتی خودم وارد این صنعت شدم فهمیدم چه گوهر گرانبهایی دارم و ازش بی خبرم.
  بیمه مثلِ چراغِ جادو میمونه دقیقا وقتی به مشکل خوردی و میخوای کسی کمکت کنه آرزوت توسط شرکت بیمه و نماینده بیمه ت برآورده میشه

  حالا من تموم تلاشمو می کنم تا تمومِ آدمایی که درکنارم هستن ازین موهبت برخوردارباشن، اینکه کسی تو اوجِ بدبختیاش بیاد و ازت تشکرکنه، به خاطرِ کمکی که بهش شده، اونم ازطرفِ شرکت بیمه ای که تو بهش معرفی کردی خیلی حِسِ خوبیه

  یکی ازدلایلِ مهمم برای نماینده بیمه موندن همین حِسِ خوبِ کمک رسوندن درمواقع ضروریه، مواقعی که کسی کمک حالو دستگیر کسی نیست اونجاست که بیمه ونماینده بیمه معناپیدامیکنه❤️

  یکی دیگه ازدلایلم برای نمایندگی اجبارنداشتن درساعت کاریه... اینکه هرزمان که بتونم قرار فیکس می کنم و کارای مشتری رو انجام میدم

  همچنین ارتباط برقرارکردن با اقشار متنوع ازمردم جامعه... وقتی پای صحبتا و دردودلاشون می شینی تا بتونی بهترین راهکار رو بهشون پیشنهاد بدی واهمیت بیمه رو از دید اوناب راشون توضیح بدی...

  به نظرم اینا از قشنگیای کارِ یه نماینده ست 🌹

  حسن علی یاری پاسخ

  سلام.

  در ابتدا از جناب آقای علی لطفی بابت نگارش این متن عالی و مقاله فوق العاده تشکر میکنم
  و در ادامه میخواهم دلایل خودم را برای ورود به این صنعت و جایگاه شغلی و ادامه دادن تو این مسیر با همکاران به اشتراک بگذارم.

  خب من کارمند و حدود ۱۲ سالی است که در اداره مربوطه سابقه کاری دارم.

  حدود ۴ سال پیش بعد از جابجایی هایی در اداره و سمت گرفتن فردی به عنوان رئیس جدید روند کاری در آن اداره عوض شد.

  تبعیض ها،رفتارهای ناشایست،خواسته های غیرمنطقی و موارد دیگری که بسیاری از پرسنل با آن نوع رفتارها مشکل داشتند.

  اما حلقه برای من تنگ تر شد تا جایی که ساعات کاری که بنده در اداره بودم به عنوان سخت ترین و عذاب آورترین ساعات زندگی ام به حساب می آمد.

  تا اینکه شبی به خداوند رحمان گفتم: خدایا کمکم کن بتوانم از این وضع موجود رها شوم

  و صبح همان روز شروع اتفاق های خوب در زندگی من بود. همه چیز از یک آگهی دعوت به همکاری شروع شد؛آ گهی با این مضمون:

  آیا از کار کردن برای دیگران خسته شده اید؟
  آیا خود را لایق درآمدی نامحدود میدانید؟
  آیا تمایل دارید علاوه بر ایجاد کسب و کار و درآمدی عالی به عنوان یک کارآفرین به جامعه خدمت کنید؟
  آیا میخواهید به اندازه لیاقت و توانایی تان کسب درآمد کنید؟

  بله من همه موارد را میخواستم.

  پس استارت زدم و امروز به لطف خدا و شرایط کار تیمی مناسب،بعد از سه سال فعالیت در صنعت بیمه، با افتخار به عنوان بازاریاب بیمه عمر، مقاله جناب آقای لطفی را مطالعه و شهادت میدهم که تمام هفت موردی که ایشان در مقاله مطرح کردند صحیح هستند.

  و در نهایت اگر دلیلی بخواهم عنوان کنم که چرا بازاریابی بیمه عمر مرا مشتاق کرد تا موفق شوم همین بس که

  امروز بعد از سه سال فعالیت علاوه بر رشد شخصیتی و جایگاه اجتماعی وقتی به عنوان یک کارآفرین میتوانم به جامعه و جوانان کشورم خدمت کنم و از زندگی لذت ببرم،دلیل و انگیزه کافی برای موفق شدن بنده است.

  مریم دوخایی پاسخ

  با افتخار من ی نماینده بیمه ام ☺️

  در حین درس در دانشگاه دنبال کاری بودم که در شان و شخصیتم باشه, تا اینکه با یکی از استاد تو دانشگاه مشورت کردم و پیشنهاد داد که وارد کار بیمه و بازاریابی بشم.

  اصلا اطلاعات نداشتم ابتدای کار, کلاس های اقای امامی شرکت کردم و چند تا از کتابشو خوندم .

  درک اینو پیدا کردم که با داشتن بیمه عمر حداقل فقر و فشار مالی خیلی کمتر میشه.

  سال اول تقریبا سال ۹۲ی بیمه نامه عمر به ی دختر روستای فروختم.بعد از ۱ سال متاسفانه به خاطر ضربه ای که گاو زده بوده به پاش ,تونستم با پیگیری از بیمه نامه عمر به خاطر داشتن پوشش هزینه پزشکی ۵۰۰۰۰۰۰۰ تومن دریافت کنه.

  وقتی رفتم بیمارستان ملاقاتش خیلی خوشحال بود که تونسته با اوضاع مالی نامناسبی که داشته پاشو عمل کنه.

  وقتی خانواده بیمه گذار کلی دعا خیر کردن خیلی افتخار کردم به شغلی که دارم که همین باعث شد من با انگیزه خیلی بیشتر از قبل کارما ادامه بدم.

  و از همه مهمتر بازار هدف که داشتم خیلی اعتقادی به بیمه عمر نداشتن تا اینکه وقتی متوجه شدن خسارت گرفته شده بدون اینکه من سراغشون برم خودشن مدارک تحویل دادن که بیمه نامه صادر بشه .

  ولی خیلی تو این بازار هدف که روستای بود نبودم فقط فصلی که کشاورزی به رونق بود دنبالش میرفتم.

  با انگیزه ای که داشتم تصمیم گرفتم بازار هدفی انتخاب کنم که حق بیمه بالای پرداخت کنن . ابتدا سراغ چند تا پزشک متخصص رفتم به بن بست خوردم ولی با هر نه که برخورد میکردم. متوجه میشدم اشکال کارم چی و هر نه برای من شد ی تجربه کاری .
  تا اینکه بعد از مدتها وقتی با ی پزشک که در پزشک قانونی مشغول به کار بود با توضیحات که فقط در مورد بیمه و خدماتش دادم و بحثی در مورد سرمایه گذاری نکردم. تونستم بیمه نامه با حق بیمه سالانه ۱۵۰۰۰۰۰۰ تومن بفروشم

  .وقتی بیمه نامه را تحویل دادم خیلی انرژی بیشتر شدم. و افتخار ب کارم ادامه دادم و خواهم داد.

  به این نتیجه رسیدم که شغلی که داریم مثل کارمند اادری نیستم که به موقع و سر ساعت کار کرد و نهایت با حقوق خیلی ناچیز ماه را تموم کرد.

  همیشه به بازاریابی که دارم میگم که علاوه بر اینکه سودش درمدت زمانی که میذاریم چند برابر هست عا خیر خیلی از افراد پیشتم هست .💪💪💪

  Mehdi Bimeh پاسخ

  من عاشق بیمه عمر و این صنعت هستم.

  چون مثلاً زمانی که می‌بینم یک کارگر به خاطر مشاجره با کارفرمای خودش ته سیگار خود را داخل کارخانه انداخته و ۳۰۰ نفر دیگر را از کار بیکار می‌کند متوجه می‌شوم که چقدر کار من به‌عنوان یک نماینده بیمه ارزشمند است.

  این صنعت بیمه است که می‌تواند این حوادث را پوشش دهد.

  من هیچ‌وقت فکر نمی‌کنم آدم موفقی هستم

  چون اگر به این موضوع فکر کنم دیگر نمی‌توانم تلاش کنم. از نظر من موفقیت یک رمز خاص ندارد. تنها رمز موفقیت این است که به فکر انسان‌های دیگر هم باشید.

  من سعی کردم همیشه فراتر از کار حرکت کنم. زمانی خودم را موفق می‌دانم که همه افراد کشورم بیمه عمر داشته باشند.

  ار طرفی من عاشق شغل های پورسانت هستم زیرا می توان به راحتی به اهدافی ک برای آینده دارم با کمی زیرکی و پشت کار می توان به آن اهداف رسید

  ای‌کاش نام بیمه عمر را بیمه زندگی می‌گذاشتیم.

  اصل بیمه عمر؛ مسئولیت‌پذیری، حمایت از خود، خانواده و کسانی است که در زندگی‌مان دوستشان داریم.

  هر شخصی باید به فکر این آینده خود و خانواده خودش باشد.

  بهترین مثال برای بیمه عمر یک درخت گردو است. ما با بیمه عمر درخت گردو می‌کاریم. درخت گردو ده سال طول می‌کشد تا جوانه بزند و بعد از ۲۰ سال میوه گردو می‌دهد. ما با تهیه بیمه عمر در زندگی‌مان درخت گردو می‌کاریم. درختی که هرگز میوه آن قطع نخواهد شد.

  ما به بیمه تأمین اجتماعی، بیمه تکمیلی و بیمه عمر باهم و در کنار هم نیاز داریم زیرا هیچ‌کدام از آن‌ها به‌تنهایی کافی نیست. همان‌طور که ما به آب، غذا و اکسیژن در کنار هم برای زنده ماندن احتیاج داریم.

  شاید تصمیم بگیرید که در یک سنی زندگی خودتان را به‌تنهایی اداره کنید. بیمه عمر با مستمری که به شما پرداخت می‌کند به شما کمک می‌کند تا نیاز مالی پیدا نکنید.

  در حال حاضر هیچ شرکتی به شما بیمه سرطان را نمی‌فروشد اما بیمه عمر کمک‌ هزینه‌ای بلاعوض جهت درمان بیماری سرطان در اختیار شما قرار می‌دهد.

  مجید کریمی پور پاسخ

  سلام،

  روزی که آگهی جذب بازاریاب بیمه رو توی کانال تلگرام دیدم تنها دلیلم واسه ورود به کار فروشندگی بیمه عمر این بود که :

  می خواستم مستقل باشم و بتونم واسه خودم کار کنم.

  توی مصاحبه اولیه هم گفتم که انگیزم از ورود به این صنعت فقط استقلال فردی و اینکه رییس و بالا سر ندارم هستش

  و دلیل دوم اینکه شغلی هستش که محدودیت خاصی نداره یعنی اینکه هر چقدر که تلاش کنم هم میتونم بیشتر پیشرفت کنم و هم درآمدم رو بالاتر ببرم و هیچ سقفی واسه این پیشرفت وجود نداره ، روز به روز

  هر چقدر که بیشتر با این صنعت آشنا شدم و فعالیتم جدی تر شد انگیزه های بیشتری واسم به وجود اومد

  که اگه بخوام مهمترین دلیلم واسه ادامه دادن به این کار این نکته هستش که من دارم آرامش و اطمینان رو به طرف مقابلم ارائه میکنم و پذیرفتن یا نپذیرفتن اون به عهده من نیست و وظیفه من فقط اینه که به بهترین روش ممکن این محصول بی نظیری رو که ارائه میدم معرفی کنم .

  هر مشاوره ای که میدم دقیقا این توی ذهنم هستش که من دارم بهترین محصول رو به طرف مقابلم معرفی می کنم : محصولی که میتونه بهترین پشتوانه اون فرد و خانوادش توی این مسیر پرپیچ وخم زندگی باشه و این موضوع یه حس آرامش خاصی بهم میده .

  بعد از همه این حرفها چیزی که‌ من توی همه مشاوره هام بهش اشاره میکنم اینه که

  اوایل کارم توی بیمه از یکی از مشتریهام لیست ارجاعی گرفتم که یکی از افراد توی لیست برادرشون بود ،
  من هم یه قرار ملاقات باهاش ست کردم و بهش مشاوره دادم که در جواب بهم گفت من به بیمه هیچ اعتقادی ندارم و برادرم هم اشتباه کرده که بیمه نامه رو خریده و من اشتباه اونو تکرار نمی کنم و من هم چون دیدم نظرشون اینه کلا بیخیال شدم و دیگه پیگیر نشدم.

  تا اینکه چهارماه بعد همین بنده خدا با یه حالت مضطرب بهم زنگ زد که من میخوام دخترم رو بیمه کنم ، وقتی اومد دفتر دلیل این تغییر نظر رو ازش پرسیدم ،

  واسم تعریف کرد که یک ماهه که فهمیده دختر ۹ سالش سرطان داره و الان توی هزینه های ادامه درمانش مونده ، که بهش گفتم شرکت بیمه این مورد رو قبول نمیکنه ، کلی اصرار و التماس کرد تا حدی که من هم بغض کردم ولی چاره ای نبود ،

  از همون روز به خودم قول دادم تا اونجایی که میتونم نذارم که دوباره یه پدر دیگه واسه هزینه های درمان دخترش اینقد التماس کنه و شرمنده باشه و الان محکم ترین انگیزم در مقابل جوابای منفی که میشنوم همینه ، تمام

  homi.kiani پاسخ

  سلام. من نماینده بیمه نیستم😁
  من یک مشاور برای دوستان و دوستان دوستانم هستم.
  به لطف این مقاله به اطرافم که نگاه می کنم می بینم نیاز نیست که دوستانم از من راهکار بخواهند.

  هرکس رو که میبینم میتونم رویاهاش و نیازهاش رو تصور کنم.

  وقتی این مقاله رو خوندم اولین جرقه ای که به ذهنم زد این بود که از شما اجازه بگیرم و این رو توپیج اینستا گرامم قراربدم تا همه دوستانم بتونن ازاون بهره مند بشوند.

  به این دلیل که اگر مثل ما مشاور😁 هستند اقناع می شوند و اگر دغدغه سرمایه گزاری داشته باشند یا نگران فردا باشند یا حتی نباشند هم تصمیم درست رو میگیرند.

  چرابیمه؟؟؟چرامشاوره ی بیمه؟؟؟

  چون وقت این کار آزاده .. چون برای خودمه .. هرجا که باشه انجامش میدم و با میزان تلاش من نسبت مستقیم داره و از همه مهمتر کارمزد خوبی داره.

  من دلایل زیادی برای کارم داشتم اما وقتی مقاله شما رو خوندم انگیزه بیشتری برای کارم پیدا کردم.

  این مقاله علاوه بر اینکه جواب بسیاری از سوال های خودم رو داد.
  بلکه باعث شد جواب خیلی از سوالات مشتریام رو پیداکنم .
  به مسائل مهمی اشاره کردین که من میتونم توی پرزنت هام مطرح کنم
  و اونچه که عالیه اینه که مقالاتتون فایل صوتی هم داره و من براحتی میتونم درحین انجام کارهام به اون ها گوش بدم.

  و درنهایت اینکه شما یک استاد واقعی هستین . چون خودتون در بطن ماجرا بودین توی جاهای سخت بهترین راهنما هستین🌹🌹

  یعقوبی پاسخ

  باسلام . من اگرهمه ی افرادمحل زندکیم رو به داشتن بیمه عمر متقاعدکنم وهمه بیمه عمرداشته باشن دیکه من شغلم معلق خواهدبود، ودیگه شغلی نخواهم داشت؟؟

   علی لطفی پاسخ

   با سلام خدمت شما
   سوال بسیار جالبی پرسیدین چون خود بنده هم در شروع فعالیتم به این مساله فکر میکردم
   بعد از پرس و جو به چند نتیجه رسیدم:

   اولا دیدم قوانین بیمه مرکزی به این ترتیب هست که طی همه سال هایی حق بیمه پرداخت میکنه کارمزدی به نماینده پرداخت میشه. یعنی که هر ساله سه درصد کارمزدی دریافتی رو مادام العمر دریافت میکنید.

   درضمن هر ساله در دنیا بیمه نامه های تازه ای به وجود میان / آدم های جدیدی به دنیا میان و در مجموع شرایط بهتری برای درآمد زایی دیده میشه.

  نوراله کیانی پاسخ

  سلام عرض ادب و سپاس از جناب لطفی
  دوست و استاد گرامی جهت درج مقالات جامع و کامل.

  یه زمانی عکاسی میکردم و عکاسی هم آموزش میدادم

  در اون دوران یکی از مهمترین ماموریت هایی که برای خودم و هنرجوها در نظر میگرفتم و همیشه خودم در اون پیشرو بودم این بود که
  من به عنوان یه عکاس وظیفه دارم زیبایی هایی که بقیه به دلایل مختلفی نمی تونن ببینن رو به ثبت برسونم و در جاهای مختلفی به نمایش بگذارم و این کار به من و هنرجوها حس بسیار خوبی می داد
  و با این حرکت به مخاطب خودم میگفتیم که زیباییهای زندگی بسیار فراوان و در دسترس هستند و کافیه که ما کمی بیشتر دقت کنیم ...

  و اما اکنون چرا من به عنوان یه مشاور بیمه با تمرکز به بیمه عمر مشغول فعالیت شدم
  دلیلش از همون نگاه عکاسانه به وجود میاد
  چون تو این مسیر با آگاهی هایی های که نسبت به بیمه عمر به دست آوردم به این باور رسیدم که یکی از زیباترین احساس ها در زندگی، داشتن احساس آرامش و امنیت خاطره که بیمه عمر به عنوان یه پس انداز و سرمایه گذاری بسیار مناسب برای فرزندم می تونه این حس را در من به عنوان یک پدر ایجاد کنه و نگرانی هایی را که نیز در نبود خودم خواهم داشت حداقل از نظر مالی تامین خواهد کرد.

  همچنین بر اساس نکاتی که در کتب مختلف با موضوع هوش مالی مطرح شده
  بیمه عمر یکی از مناسب ترین روش های پس اندازه و در کتاب ثروتمندترین مرد بابل اشاره می شه که بعد از پس انداز اولیه به این نکته توجه کنین که پس انداز شما مشمول سود مرکب بشه تا بتونه برای شما یه سرمایه گذاری سود آور باشه.

  از این رو در حال حاظر از بهترین روش های پس انداز میشه به بیمه عمر اشاره کرد که از ابتدای پس انداز به شما سود مرکب تعلق می گیره و این یکی از مزیت های بیمه عمره.

  لذا تلاش خواهم کرد تا انچه میدونم رو به عنوان یه مشاور و راهنما در اختیار همه کسایی بذارم که به نیاز خود آگاهی ندارن

  و تنها کافیست من و شما به رسالت خودمون درست عمل کنیم تا به ای کاش های آینده تبدیل نشود.

  همواره سرشار از امید و انرژی باشید.
  نوراله کیانی

  مجاهد پاسخ

  سلام جناب استادلطفی عزیز ازبابت مقالت زیباوکاربردیتان ،من یک مشاور بیمه عمر هستم و به مزیت پوششهای بیمه عمر ایمان دارم ولی برای بیمه گذرارانی که سرمایه گزاری برایشان مهم است و مطرح میکنند که این ۱۰۰میلیون یا۲۰۰ میلیون یا... پولی که شرکتهای بیمه ۲۰یا۳۰سال آینده پرداخت میکنند باتوجه به بازار تورمی درایران وکاهش چشمگیر ارزش پول، چه ارزش وفایده ای دارد چه جواب قانع کننده ای میتوان به این افراد داد؟

   مدیریت وبسایت درارتباطیم پاسخ

   تو کتاب و سمینارهای مدرسین بیمه به این مساله پرداخته نشده؟

  وفا پاسخ

  بسیار مفید و کاربردی
  البته نمایندگان بیمه عمر هم مشمول مالیات می شوند. هم مالیات بردرآمد و هم مالیات برارزش افزوده.